İnfolink Bilişim Teknolojileri

Hakkımızda;

İnfolink 2007 yılında kurulmuş olup, bilgi teknolojileri alanında kurumsal firmalara satış, proje, danışmanlık, sistem destek konularında hizmet vermektedir. Hızla gelişen bilişim teknolojileri sektöründe zamana ayak uydurmak, teknolojinin gerisinde kalmamak, yenilikleri takip etmek çok önemli. Infolink olarak bu ihtiyaçtan yola çıkarak müşterilerimize bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık, proje ve çözümlerimizle destek olmak amacıyla kurulduk. Yıllardan beri sahip olduğumuz bilgi birikimimizi müşterilerimizin ihtiyaçları  doğrultusunda projelendirip çözümler üretiyoruz. 

Misyon; 

Teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve değişime uyum sağlayan; insana, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumlu, müşterinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sadık bir yol arkadaşı olan, takım çalışmasını kabullenmiş uzman kadrosu ile tüketiciye ve  sektöre hizmetleriyle yıldızlaşmış, kurumlara ve bireylere yönelik özel iş planı yaparak, bilişim dünyasında tek ve özel olan, geleceğin duayeni rolüne aday olabilecek ve prensipleri için mücadele verecek bir şirket olmak.

Vizyon;

Müşterilerini iş ortağı olarak gören firmamız; ihtiyaçlara sonuç odaklı yaklaşımı, müşterilerine sağlayacağı maksimum verimliliği ve güvenliği, hızı, teknolojide sürekliliği rekabet avantajı sayan, her türlü ve her büyüklükte işi gerçekleştirmeyi, teknoloji dünyasındaki son yenilikleri yakından takip ederek iş ve prosesler ile teknolojiyi müşterileri adına en iyi şekilde birleştirmeyi, minimum maliyette çözmeyi ilke kabul etmiştir